YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Enki Yönetim Danışmanlığı olarak, işletmenizin temel operasyonlarının etkinlik ve verimliliğini artırmada ve de kurumsal stratejinizi belirlemenizde size pazarlama, teknoloji ve kurumsal iletişim bağlamında destek oluyoruz. İşinizi ve karşınızdaki seçeneklerin ticari etkilerini daha geniş perspektifte analiz edip, raporlar ile anlamlandırıyoruz. Pazarlama bilgimizi teknik uzmanlıklarımız ile birleştirerek sizin için doğru sonuçlar üretiyoruz. Enki Yönetim Danışmanlığı olarak hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

PAZARLAMA | MARKA DANIŞMANLIĞI

SÜREKLİ DANIŞMANLIK

Enki Yönetim Danışmanlığı olarak, işletmenizin bütün pazarlama faaliyetlerini planlayıp; pazarlama departmanınıza planı uygulama aşamasında destek veriyoruz. Ürün, fiyat, konumlandırma ve tutundurma karmasını içeren tüm stratejik ve taktiksel detayları planlayıp süreci sizin adınıza yönetiyoruz. Enki Yönetim Danışmanlığı Diyarbakır ofisinden bir kişinin proje yöneticisi görevini üstlendiği bu proje yaklaşımı en az bir yıllık süreyi kapsar.

SEGMENTASYON | KONUMLANDIRMA | MİMARİ PROJELER

Enki Yönetim Danışmanlığı olarak, yeni ürün geliştirme ve mevcut ürünü tekrar konumlandırma aşamalarını işletmeniz için planlanlıyoruz. Bu proje yaklaşımında; pazarı çeşitli kriterlere göre yönetilebilir parçalara ayırarak; odaklanılacak niş alanları tespit etme (segmentasyon ve hedefleme), bu alanlardaki markaların tüketici zihninde nasıl algılanması gerekliliğine karar verme (konumlandırma) ve markaların ana marka ve birbirleri ile ilişkilerinin belirleme (mimari) çalışmaları yürütüyoruz. Enki Yönetim Danışmanlığı Diyarbakır ofisinden 2-3 kişilik bir takım tarafından yürütülen bu proje yaklaşımı 3-6 aylık bir süreyi kapsar.

MARKA ANALİZİ

Enki Yönetim Danışmanlığı olarak, markanızın içinde bulunduğu ortam, rakip analizi ve marka yönetim sürecinizin kapsamlı bir analizi yapılarak, net bir durum tespitinin sağlandığı projelerdir. Yapılacak dahili görüşme ve mülakatlar ile değerlendirilen pazarlama çalışmaları, önerileri içeren bir değerlendirme raporu ile üst yönetime sunulur. Enki Yönetim Danışmanlığı Diyarbakır ofisinden 2-3 kişilik bir takım tarafından yürütülen bu proje yaklaşımı 1-2 aylık bir süreyi kapsar.

REFERANSLAR
ÇÖZÜM OFİS, DİYARMED GRUP, OPTİKSAN ENDÜSTRİYEL, TUANNA AHŞAP ve YILSAN RULO/FIRÇA